İade ve Değişim Koşulları

Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?
Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 30 gün içerisinde iade edilecek ürünün aşağıdaki adrese gönderilmesi gerekmektedir. İade edeceğiniz ürünü, tüm fatura nüshaları ile paketi hasar görmemiş, ürün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, tüm aksesuarlarıyla ve iade sebebinizi faturanın arkasındaki, İade Formunu doldurarak göndermeniz gerekmektedir. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan, kişiye özel hazırlanan ürünlerin kabul edilmemektedir. Ürünler ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir. İade ürün bedeli, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir. Para iadenizin bankanıza bağlı olarak, kredi kartınıza yansıması iadeden sonra 10 gün sürebilir. Sipariş içinde kullanmış olduğunuz hediye çekiniz varsa çeklerinizin tamamı yeniden tanımlanacaktır. İade Adresi: “Çırpıcı mh. Çınar 4 sk. No:14 Zeytinburnu/İstanbul”

İade etme süresi kaç gündür?
Şeker Ağacı üyelerinin “Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” 7 gündür. Mesafeli sözleşmelere dair yönetmeliğe göre kanunen 7 gün olan bu süre içerisinde iade etme hakkına sahipsiniz

Hangi ürünleri iade edemiyorum?
Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünle, kişiye özel hazırlanmış, kişilerin istekleri üzerine hazırlanmış ürünlerrin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.

İademi hangi adrese göndereceğim?
İade Adresi: “Çırpıcı mh. Çınar 4 sk. No:14 Zeytinburnu/İstanbul”

İadede kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?
İade talebiyle sekeragaci.com.tr’ye gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları müşteriye aittir. Siparişiniz ile birlikte gelen 2 adet faturanın arka yüzünde mesafeli satış sözleşmesi bulunan nüshasındaki iade formunu eksiksiz doldurarak gönderebilirsiniz.

İade ettiğim ürünün geri ödemesi ne zaman yapılacak?
Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra sekeragaci.com.tr tarafından kredi kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir. Ürün bedeli, bankanıza bağlı olarak 10 gün içerisinde “artı bakiye” olarak kredi kartınıza yansır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve sekeragaci.com.tr’nin bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.


Elime ulaşan ürün için değişim yapabilir miyim?
Değiştirilmek istenen ürün stoklarımızda mevcut ise ürün değişim işlemi, iade ürün elimize ulaştıktan sonra yapılmaktadır.

Tutar iadem neden taksit taksit yapılıyor?
Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin, tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi, taksitli olarak kartınıza yansıtılmaktadır.

Tanışalım

Büyüyünce ne olmak istiyorsun sorusuna 'pastacı' olacagim diye cevap vermedik hic..

Ne var ki 2000 yılında girdiğimiz pastane sektöründe günümüz duayenlerinin yanında öğrendik mesleği...

Yıllar sonra öğrendiğimiz isteyince herkes, her şeyi başarabilir... Fakat güzel yapmaktan, öğrenmekten daha önemlisi vicdani ahlak, hijyen ve gerçek manada müşteri memnuniyeti... Esas bunlar bir aradaysa siz başarılı olursunuz...

Biz de bu öğrendiklerimizle 2008 yılından itibaren kendi yolumuza devam ettik... Evimizin mutfağında neyi kullanmaya özen gösterdiysek, siz müşterilerimize ürünlerimizi hazırlarken de onları kullandık. Helal gıda sertifikası olmasına önem verdik.

Mutfak şefimiz Arzu ULUTÜRK farklı pastanelerin pasta şefliğini yapmış, Mutfak Sanatları Akademisi eğitmenlerindendir.

Tek öğrenemediğimiz başarı mı mutluluğu, mutluluk mu başarıyı getirir... Gelin birlikte tatlılarımızı yerken bunu da birlikte çözelim.

İletişim