Hakkımızda

like

Tanışalım

Buyuyunce ne olmak istiyorsun sorusuna 'pastaci' olacagim diye cevap vermedik hic.. Ne varki 2000 yilinda girdigimiz pastane sektorunde gunumuz duayenlerinin yaninda ogrendik meslegi... Yillar sonra ogrendigimiz isteyince herkes,herseyi basarabilir...fakat guzel yapmaktan, ogrenmekten daha onemlisi vicdani ahlak,,hijyen ve gercek manada musteri memnuniyeti...esas bunlar bir aradaysa siz basarili olursunuz... Biz de bu ogrendiklerimizle 2008 yilindan itibaren kendi yolumuza devam ettik...EVİMİZİN MUTFAĞINDA neyi kullanmaya özen gösterdiysek,siz müşterilerimize ürünlerimizi hazırlarken de onları kullandık.Helal gıda sertikası OLMASINA Önem verdik. Mutfak şefimiz Arzu Ulutürk farklı pastanelerin pasta şefliğini yapmış,Mutfak Sanatları Akademisi eğitmenlerindendir. Tek ogrenemedigimiz basari mi mutluluğu, mutluluk mu basariyi getirir... Gelin birlikte tatlilarimizi yerken bunu da birlikte çözelim.

Tanışalım

Büyüyünce ne olmak istiyorsun sorusuna 'pastacı' olacagim diye cevap vermedik hic..

Ne var ki 2000 yılında girdiğimiz pastane sektöründe günümüz duayenlerinin yanında öğrendik mesleği...

Yıllar sonra öğrendiğimiz isteyince herkes, her şeyi başarabilir... Fakat güzel yapmaktan, öğrenmekten daha önemlisi vicdani ahlak, hijyen ve gerçek manada müşteri memnuniyeti... Esas bunlar bir aradaysa siz başarılı olursunuz...

Biz de bu öğrendiklerimizle 2008 yılından itibaren kendi yolumuza devam ettik... Evimizin mutfağında neyi kullanmaya özen gösterdiysek, siz müşterilerimize ürünlerimizi hazırlarken de onları kullandık. Helal gıda sertifikası olmasına önem verdik.

Mutfak şefimiz Arzu ULUTÜRK farklı pastanelerin pasta şefliğini yapmış, Mutfak Sanatları Akademisi eğitmenlerindendir.

Tek öğrenemediğimiz başarı mı mutluluğu, mutluluk mu başarıyı getirir... Gelin birlikte tatlılarımızı yerken bunu da birlikte çözelim.

İletişim