Çikolata Ağaçları

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • KIRMIZI LALE ÇİKOLATA BUKETİ
  Kırmızı yapay laleler ,tomurcuklarında çikolata vardır. Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan Şeker Ağacı ekibi olarak sevincinizi paylaşmak ve keyfinizi artırmak için şimdi daha da yakınız. Online mağazamızdan dilediğiniz ürünlerimizi sipariş verebilir, kişiselleştirilmesini istediğiniz ürün..
  99,00TL
 • LOVE LALE BAHÇESİ
  Siyah kutu içinde yapay laleler...ve hem göze derken,hem de aşkınızı tatlandıracak 300 gr kalp çikolata Masallardan çıkmışçasına heyecan verici doğum günü kutlamalarınız için konsept parti, butik pasta, butik kurabiye, cupcake, özel hediyelikler, şeker büfesi seçenekleri ve mekan süsleme hizmetle..
  169,00TL
 • Mavi Fincan Çikolata
  Mavi fincan içinde 500 gr altın çikolata.. Masallardan çıkmışçasına heyecan verici doğum günü kutlamalarınız için konsept parti, butik pasta, butik kurabiye, cupcake, özel hediyelikler, şeker büfesi seçenekleri ve mekan süsleme hizmetleri ile en özel anlarınızda yanınızdayız. Mutluluğun p..
  169,00TL
 • MOR LALE ÇİKOLATA BUKETİ
  Mor yapay lale tomurcuklarında çikolata...göndermek için sebepe gerek yok.. Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan Şeker Ağacı ekibi olarak sevincinizi paylaşmak ve keyfinizi artırmak için şimdi daha da yakınız. Online mağazamızdan dilediğiniz ürünlerimizi sipariş verebilir, kişiselleştirilmes..
  99,00TL
 • SİYAH LOVE KUTUSU
  Aşkı anlatmak o kadar kolay değildir.Şık bir siyah kutu üstünde love dekoru...Kutunun içinde seni seviyorum aşk yastığı,3 adet şekerli aşk okları,aşk kurabiyeleri ve aşk şeker ağacı. Masallardan çıkmışçasına heyecan verici doğum günü kutlamalarınız için konsept parti, butik pasta, butik kurabiye,..
  179,00TL
 • ALTIN ÇİKOLATA AĞACI
  Şeker Ağacı'nın size ve sevdiklerinize özel hazırladığı, dilerseniz kutlama masalarının en renkli parçası olmaya aday; dilerseniz yeni iş, yeni okul, yeni yıl, doğum günü gibi özel günlerde armağan edebileceğiniz çikolata ağaçlarımız sevdikleriniz ve sizin için hazırlandı!  ..
  125,00TL
 • AŞK ÇİKOLATA AĞACI
  Şeker Ağacı'nın size ve sevdiklerinize özel hazırladığı, Aşk çikolata ağacı üzerinde yaklaşık 25 adet kalp çikolata bulunmaktadır. Masallardan çıkmışçasına heyecan verici doğum günü kutlamalarınız için konsept parti, butik pasta, butik kurabiye, cupcake, özel hediyelikler, şeker büfesi seçen..
  125,00TL
 • AŞKIMA ÇİKOLATA AĞACI
  Şeker Ağacı'nın size ve sevdiklerinize özel hazırladığı, dilerseniz kutlama masalarının en renkli parçası olmaya aday; dilerseniz yeni iş, yeni okul, yeni yıl, doğum günü gibi özel günlerde armağan edebileceğiniz çikolata ağaçlarımız sevdikleriniz ve sizin için hazırlandı!  ..
  179,00TL
 • GÜLLERİN DANSI
  Şeker Ağacı'nın size ve sevdiklerinize özel hazırladığı, dilerseniz kutlama masalarının en renkli parçası olmaya aday; dilerseniz yeni iş, yeni okul, yeni yıl, doğum günü gibi özel günlerde armağan edebileceğiniz çikolata ağaçlarımız sevdikleriniz ve sizin için hazırlandı!  ..
  99,00TL
 • KALPLİ TOPİK ŞEKER AĞACI
  45 cm boyundaki kalp topik ağacı üstünde 180 adet civarı şeker bulunmaktadır. Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan Şeker Ağacı ekibi olarak sevincinizi paylaşmak ve keyfinizi artırmak için şimdi daha da yakınız. Online mağazamızdan dilediğiniz ürünlerimizi sipariş verebilir, kişiselleştirilm..
  120,00TL
 • KIRMIZI ÇİKOLATA AĞACI
  Şeker Ağacı'nın size ve sevdiklerinize özel hazırladığı, dilerseniz kutlama masalarının en renkli parçası olmaya aday; dilerseniz yeni iş, yeni okul, yeni yıl, doğum günü gibi özel günlerde armağan edebileceğiniz özel ve leziz bir tasarım! 30 adet çikolata içerir. Kuşların ağzından..
  89,00TL
 • KIRMIZI ÇİKOLATALI ÇAM AĞACI
  32 cm boyunda olan kırmızı,yeşil çam ağacı üstünde 500 gr çikolata bulunmaktadır.  Ağaç farklı yılbaşı süsleri ile tamamlanmaktadır. ..
  270,00TL
 • LEZZET PATLAMASI ÇİKOLATA AĞACI
  Şeker Ağacı'nın size ve sevdiklerinize özel hazırladığı, dilerseniz kutlama masalarının en renkli parçası olmaya aday; dilerseniz yeni iş, yeni okul, yeni yıl, doğum günü gibi özel günlerde armağan edebileceğiniz çikolata ağaçlarımız sevdikleriniz ve sizin için hazırlandı! 25 ade..
  149,00TL
 • LİLA ÇİKOLATA AĞACI
  Şeker Ağacı'nın size ve sevdiklerinize özel hazırladığı, dilerseniz kutlama masalarının en renkli parçası olmaya aday; dilerseniz yeni iş, yeni okul, yeni yıl, doğum günü gibi özel günlerde armağan edebileceğiniz özel ve leziz bir tasarım! Masallardan çıkmışçasına heyecan verici do..
  220,00TL
 • LOVE ÇİKOLATA AĞACI
  Şeker Ağacı'nın size ve sevdiklerinize özel hazırladığı, dilerseniz kutlama masalarının en renkli parçası olmaya aday; dilerseniz yeni iş, yeni okul, yeni yıl, doğum günü gibi özel günlerde armağan edebileceğiniz çikolata ağaçlarımız sevdikleriniz ve sizin için hazırlandı! 25..
  149,00TL
 • MİNİ ÇAM YILBAŞI AĞACI
  18 cm boyutunda yumuşak şekerlerden hazırlanmış çam ağacı...   400 gr şeker kullanılmıştır.   ..
  65,00TL
 • PAPATYAM ÇİKOLATA AĞACI
  Şeker Ağacı'nın size ve sevdiklerinize özel hazırladığı, dilerseniz kutlama masalarının en renkli parçası olmaya aday; dilerseniz yeni iş, yeni okul, yeni yıl, doğum günü gibi özel günlerde armağan edebileceğiniz çikolata ağaçlarımız sevdikleriniz ve sizin için hazırlandı! 30 cm,..
  120,00TL
 • PARA ŞELALESİ
  Sevdiklerinize vereceğiniz harika bir hediye..Bereket dolu,çikolata dolu.30 cm boyundaki ürün içinde yapay kağıt dolarlar,para çikolatalar ve 500 gr altın çikolatalar bulunmaktadır Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan Şeker Ağacı ekibi olarak sevincinizi paylaşmak ve keyfinizi artırmak için ..
  170,00TL

Tanışalım

Büyüyünce ne olmak istiyorsun sorusuna 'pastacı' olacagim diye cevap vermedik hic..

Ne var ki 2000 yılında girdiğimiz pastane sektöründe günümüz duayenlerinin yanında öğrendik mesleği...

Yıllar sonra öğrendiğimiz isteyince herkes, her şeyi başarabilir... Fakat güzel yapmaktan, öğrenmekten daha önemlisi vicdani ahlak, hijyen ve gerçek manada müşteri memnuniyeti... Esas bunlar bir aradaysa siz başarılı olursunuz...

Biz de bu öğrendiklerimizle 2008 yılından itibaren kendi yolumuza devam ettik... Evimizin mutfağında neyi kullanmaya özen gösterdiysek, siz müşterilerimize ürünlerimizi hazırlarken de onları kullandık. Helal gıda sertifikası olmasına önem verdik.

Mutfak şefimiz Arzu ULUTÜRK farklı pastanelerin pasta şefliğini yapmış, Mutfak Sanatları Akademisi eğitmenlerindendir.

Tek öğrenemediğimiz başarı mı mutluluğu, mutluluk mu başarıyı getirir... Gelin birlikte tatlılarımızı yerken bunu da birlikte çözelim.

İletişim