2018 Yılbaşı Şekerleri

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • MİNİ MİNİ YILBAŞI ŞEKER AĞAÇLARI
  Yılbaşı konsepti ile hazırlanmış şeker ağaçları,yaklaşık 20 cm boyutunda üstünde 20-25 adet topik şeker bulunmaktadır. Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan Şeker Ağacı ekibi olarak sevincinizi paylaşmak ve keyfinizi artırmak için şimdi daha da yakınız. Online mağazamızdan dilediğiniz ürünler..
  25,00TL
 • KARDAN ADAMLI ŞEKER KUTULARI
  Şeker Ağacı'ndan süper eğlenceli lezzetler.. Yeni yıla girerken sevdiklerinize en güzel hediye yılbaşı şekerleri! 23 cm lik kardan adam kavanozu  içinde 100 gr yumuşak şeker bulunmaktadır. Masallardan çıkmışçasına heyecan verici doğum günü kutlamalarınız için konsept parti, butik p..
  60,00TL
 • 2019 KIRMIZI YILBAŞI ÖZEL HEDİYE SEPETİ
  Şeker Ağacı'ndan süper eğlenceli lezzetler.. Yeni yıla girerken sevdiklerinize en güzel hediye yılbaşı sepetleri!  Icinde 1 adet özel konsept kolonya şişesi, 1 adet kurabiye kafesi, 1 adet cikolatali cerceve, 1 adet drajeli kavanoz, 2 adet seker cubugu, 5 adet kurabiye bulunmaktadır.&nb..
  225,00TL
 • 2019 YENİYIL BURGU ŞEKER
  Şeker Ağacı'ndan süper eğlenceli lezzetler.. Yeni yıla girerken sevdiklerinize en güzel hediye yılbaşı şeker ağaçları!  Masallardan çıkmışçasına heyecan verici doğum günü kutlamalarınız için konsept parti, butik pasta, butik kurabiye, cupcake, özel hediyelikler, şeker büfesi seçene..
  7,00TL
 • 2019 YENİYIL ŞEKER AĞACI
  Şeker Ağacı'ndan süper eğlenceli lezzetler.. Yeni yıla girerken sevdiklerinize en güzel hediye yılbaşı şeker ağaçları! 35 cm boyunda.500 gr yumusak seker Masallardan çıkmışçasına heyecan verici doğum günü kutlamalarınız için konsept parti, butik pasta, butik kurabiye, cupcake, özel..
  99,00TL
 • 2019 YEŞİL YILBAŞI ÖZEL HEDİYE SEPETİ
  Şeker Ağacı'ndan süper eğlenceli lezzetler.. Yeni yıla girerken sevdiklerinize en güzel hediye yılbaşı sepetleri!  Icinde 1 adet özel konsept kolonya şişesi, 1 adet kurabiye kafesi, 1 adet cikolatali cerceve, 1 adet drajeli kavanoz, 2 adet seker cubugu, 5 adet kurabiye bulunmaktadır.&nb..
  285,00TL
 • ALTIN KIZAK
  Çok şık bir altın kızak içinde ,2 paket karma kuruyemiş ve kurumeyve,karma cezerye,altın ağaç,mini lokum kızağı,çikolata kutusu 1 paket karışık kurumeyve, 1paket karışık kuruyemiş, 1 paket bomba meyve bar, 1 mini altın fanus, çikolata kutusu, lokumlu mini kızak paketi ve süs altın ..
  229,00TL
 • BASTON YENİYIL ŞEKERLERİ
  Şeker Ağacı'ndan süper eğlenceli lezzetler.. Çocukluğumuzun bu renkli şekerleri şimdi de karakterlere büründüü. .Toplu alımlar için iletişime geçiniz. Masallardan çıkmışçasına heyecan verici doğum günü kutlamalarınız için konsept parti, butik pasta, butik kurabiye, cupcake, özel hediyelik..
  3,00TL
 • BASTON YILBAŞI ŞEKERLERİ
  Şeker Ağacı'ndan süper eğlenceli lezzetler.. Çocukluğumuzun bu renkli şekerleri şimdi de karakterlere büründüü. Toplu alımlar için iletişime geçiniz. Masallardan çıkmışçasına heyecan verici doğum günü kutlamalarınız için konsept parti, butik pasta, butik kurabiye, cupcake, özel hediyelikl..
  3,00TL
 • BİRİCİK YENİ YIL ŞEKER SETİ
  Şeker Ağacı'ndan süper eğlenceli lezzetler.. Yeni yıla girerken sevdiklerinize en güzel hediye yılbaşı şekerleri! Özel standı ile hazırlanmış 20 adet süslü sosyete şekeri.. Masallardan çıkmışçasına heyecan verici doğum günü kutlamalarınız için konsept parti, butik pasta, butik kurabiye, c..
  200,00TL
 • CİCİ KARDAN ADAM KAVANOZU
  13*7 cm boyutundaki kardan adam kavanozunda çikolatalar ve drajeler bulunmaktadır. ..
  89,00TL
 • ÇİKOLATALI MİNİ FANUS
  Yılbaşında toplu hediye vermek isteyenler için,küçük ve şık bir yılbaşı hediyesi.Fanus içinde 50 gr çikolata bulunmaktadır. Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan Şeker Ağacı ekibi olarak sevincinizi paylaşmak ve keyfinizi artırmak için şimdi daha da yakınız. Online mağazamızdan dilediğiniz ür..
  15,00TL
 • ÇİKOLATALI YILBAŞI TEPESİ
  20 cm yüksekliğinde kardan adamlı tepede 400 gr altın çikolata bulunmaktadır.Tepecik strafordan hazırlanmıştır. Mutlu yıllar dileğinizi en güzel şekilde ileteceğine emin olun.. Masallardan çıkmışçasına heyecan verici doğum günü kutlamalarınız için konsept parti, butik pasta, butik kurabiye, cu..
  149,00TL
 • ÇILGIN KIZLAR PARTİSİ
  Şeker Ağacı'ndan süper eğlenceli lezzetler.. Çocukluğumuzun bu renkli şekerleri şimdi de karakterlere büründüü. 20 adet burgu şeker üstünde kızlar...parti için davet bekliyor. Şeker renkleri farklılık gösterebilir. Masallardan çıkmışçasına heyecan verici doğum günü kutlamalarınız için kon..
  13,00TL
 • ÇILGIN PENGUENLER ŞEKER ÇUBUKLARI
  Şeker Ağacı'ndan süper eğlenceli lezzetler.. Çizgi film kahramanları, yaşa özel tasarımlar, renk renk, model model tasarımlarla partilere özel şeker çubukları! Masallardan çıkmışçasına heyecan verici doğum günü kutlamalarınız için konsept parti, butik pasta, butik kurabiye, cupcake, özel hed..
  9,00TL
 • DRAJELİ MİNİ FANUS
  Şeker Ağacı'ndan süper eğlenceli lezzetler.. 8 cm. icinde 7 cikolatali draje. Masallardan çıkmışçasına heyecan verici doğum günü kutlamalarınız için konsept parti, butik pasta, butik kurabiye, cupcake, özel hediyelikler, şeker büfesi seçenekleri ve mekan süsleme hizmetleri ile en özel a..
  20,00TL
 • GEYİKLİ ŞEKER KAVANOZLARI
  Şeker Ağacı'ndan süper eğlenceli lezzetler.. Yeni yıla girerken sevdiklerinize en güzel hediye yılbaşı şekerleri! (Yükseklik 8cm) Masallardan çıkmışçasına heyecan verici doğum günü kutlamalarınız için konsept parti, butik pasta, butik kurabiye, cupcake, özel hediyelikler, şeker büfesi s..
  10,00TL
 • GEYİKLİ YILBAŞI ŞEKER ÇUBUKLARI
  Şeker Ağacı'ndan süper eğlenceli lezzetler.. Çizgi film kahramanları, yaşa özel tasarımlar, renk renk, model model tasarımlarla partilere özel şeker çubukları! Masallardan çıkmışçasına heyecan verici doğum günü kutlamalarınız için konsept parti, butik pasta, butik kurabiye, cupcake, özel hed..
  10,00TL

Tanışalım

Büyüyünce ne olmak istiyorsun sorusuna 'pastacı' olacagim diye cevap vermedik hic..

Ne var ki 2000 yılında girdiğimiz pastane sektöründe günümüz duayenlerinin yanında öğrendik mesleği...

Yıllar sonra öğrendiğimiz isteyince herkes, her şeyi başarabilir... Fakat güzel yapmaktan, öğrenmekten daha önemlisi vicdani ahlak, hijyen ve gerçek manada müşteri memnuniyeti... Esas bunlar bir aradaysa siz başarılı olursunuz...

Biz de bu öğrendiklerimizle 2008 yılından itibaren kendi yolumuza devam ettik... Evimizin mutfağında neyi kullanmaya özen gösterdiysek, siz müşterilerimize ürünlerimizi hazırlarken de onları kullandık. Helal gıda sertifikası olmasına önem verdik.

Mutfak şefimiz Arzu ULUTÜRK farklı pastanelerin pasta şefliğini yapmış, Mutfak Sanatları Akademisi eğitmenlerindendir.

Tek öğrenemediğimiz başarı mı mutluluğu, mutluluk mu başarıyı getirir... Gelin birlikte tatlılarımızı yerken bunu da birlikte çözelim.

İletişim