2018 Yeni Yıl Hediyeleri

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • PARLAYAN KADEHLER
  22*10 cm lik şık bir siyah kutu ile yeni yıl şerefine… Yeni Yıl size bol şans ve mutluluk getirsin. Kutu içinde 2 adet karanlıkta parlayan kadeh ve 250 gr çikolata bulunmaktadır. Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan Şeker Ağacı ekibi olarak sevincinizi paylaşmak ve keyfinizi artırmak i..
  79,00TL
 • 2019 YILBAŞI SEPETİ
  Koca bir sepet Yeni yıl hediyesi… Sepet içinde 1 adet yeşil çam ağacı 1 kardan adam kuruyemiş kutusu 3 adet yılbaşı kurabiyesi 1 adet yıldızlı masa süsü 1 adet noel çorabı kapı süsü Kardan Adam fincanı Kardan adam draje kavanozu 1 adet kış çayı Mutluluğun paylaştıkça ço..
  349,00TL
 • ALTIN KIZAK
  Noel babanın hediyelerini dağıttığı altın kızak…Mutlaka size de uğrayacaktır. 1 adet led mum 1 kese çikolatalı draje 1 paket tarçın 1 paket odun parçaları 1 yeşil yılbaşı ağacı 3 lü kahve kiti (lokum,kahve,draje) Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan Şeker Ağacı ekibi olarak..
  269,00TL
 • FROZEN YILBAŞI SEPETİ
  Kızlara mutlu edecek en güzel yılbaşı hediyesi… Frozen sepet içinde 1 adet frozen deodorant 1 adet mor yılbaşı ağacı 1 adet baston şeker 1 adet şeker makinası 4 adet frozen yılbaşı temalı kurabiye 4 adet frozen çikolata Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan Şeker Ağacı ek..
  189,00TL
 • GEYİKLİ NEW YEAR KUTUSU
  17*21 cm büyüklüğündeki geyikli kutu içinde 4 mini yılbaşı kurabiyesi 2 adet parmak yılbaşı şekeri 3 adet yılbaşı çikolatası 1 adet geyikli bileklik 1 adet geyik yılbaşı süsü 1 adet kardan adam şekerleri Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan Şeker Ağacı ekibi olarak sevincin..
  89,00TL
 • İKİZ YILBAŞI KUTUSU
  İki adet kutu yanyana…birbirinden ayıramayacağınız kişilere göndermek için şirin bir hediye Kutuların içinde 100 gr renkli sakız 100 gr draje 50 gr marshmallow Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan Şeker Ağacı ekibi olarak sevincinizi paylaşmak ve keyfinizi artırmak için şimdi dah..
  89,00TL
 • KALP ISITAN SEPET
  Sepet içinde 1 adet geyikli mum(Boyner) 1 adet yıldız taşıyan kız biblo(Boyner) 1 adet 3 lü mutfak havlusu (Boyner) 1 adet altın yıldız mumluk(Boyner) 1 paket roche çikolata 1 adet mini çelenk ağaç süsü 1 kavanoz kış çayı Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan Şeker Ağacı ..
  269,00TL
 • KAR YILDIZLARI KAHVE KEYFİ KUTUSU
  12*12 cm boyutundaki kutu içinde 4 cici şişe…kutuyu açtığı anda keyif çıkacak içinden.. 1 adet kahve şişesi 1 adet mini marshmallow şişesi 1 adet çikolatalı draje şişesi 1 adet lokum şişesi Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan Şeker Ağacı ekibi olarak sevincinizi paylaşmak ve ..
  79,00TL
 • KARDAN ADAM HEDİYE SETİ
  Kardan Adam,dışarıdaki buz gibi havanın içimize işleyen sıcaklığıdır.Küçüklüğümüz,anılarımız hep o kardan adamdadır.Bu sıcaklığı siz de sevdiklerinize bu yılbaşı hediye edebilirsiniz. Beyaz yılbaşı sepetinin içinde 1 adet şeker şişesi 1 adet kardan adam yılbaşı peçetesi 1 adet kardan ada..
  220,00TL
 • KIRMIZI YILBAŞI KUTUSU
  Şık bir hediye vermek isteyenler için.. 30*20 cm boyutundaki kırmızı simli kutu içinde 1 adet yılbaşı ağacı 1 adet kahve fincanı(Boyner) 1 kese çikolatalı draje 4 li makaron kutusu 3 lü tarçın 1 adet melek figürlü biblo 1 adet kırmızı led mum 1 adet altın mum Mutluluğun..
  349,00TL
 • KÜÇÜK NOEL BABA ŞEKER KAVANOZU
  Noel Babanın mini mini draje şekerleri küçük bir hediye sizden sevdiklerinize.. 17 cm boyutunda. Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan Şeker Ağacı ekibi olarak sevincinizi paylaşmak ve keyfinizi artırmak için şimdi daha da yakınız. Online mağazamızdan dilediğiniz ürünlerimizi sipariş vereb..
  44,00TL
 • MASKELİ YILBAŞI BALOSU
  Şık ve egzotik bir yılbaşı hediye kutusu.. 22*22 cm siyah kutunun içinde Mor yılbaşı çiçeği Küçük yılbaşı çam ağacı Altın kızak 300 gr altın kalp çikolata 1 adet mor maske Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan Şeker Ağacı ekibi olarak sevincinizi paylaşmak ve keyfinizi artır..
  149,00TL
 • MUTLULUKLA GELSİN YENİYIL AHŞAP KASA
  Bu kasa bana gelsin derdim..resmen içinde mutluluk barındırıyor.Şirin,sıcacık…. 12*25 cm boyundaki kasa içinde 1 adet kış çayı kardan adam kavanozu 1 adet kardan adamlı baston şeker 1 adet altın yılbaşı ağacı 1 adet roche çikolata 1 adet kurabiye kutusu 1 adet kardan adamlı finc..
  189,00TL
 • NOEL AMCANIN KUTUSU
  20*20 Lik Özel Tasarlanmış Kutu İçinde 100 Gr Kırmızı,Yeşil Çikolatalı Draje 1 Paket Roche Çikolata 1 Büyük Boy Kardan Adam Kurabiyesi 1 Adet Kazak Ağaç Süsü Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan Şeker Ağacı ekibi olarak sevincinizi paylaşmak ve keyfinizi artırmak için şimdi daha ..
  129,00TL
 • NOEL BABA HEDİYE KUTUSU
  Yeni bir yıla heyecan ve mutluluk katmak isterseniz,siz de sevdiklerinize bu noel baba kutusundan hediye gönderebilirsiniz. 20*20 cm boyutundaki Noel baba temalı kutu içinde 2 adet şemsiye çikolata 1 adet noel baba ağaç süsü 1 adet noel baba bilekliği 1 adet noel baba kar küresi 1 ..
  179,00TL
 • NOEL BABA İKRAM BUKETİ
  Yılbaşı masanızın ortasında hem görsel bir şölen,hem de ikramlığınız olabilecek orijinal bir yılbaşı buketi.. Yapay kırmızı çiçeklerin ortasında 50 şer gram kuruyemiş,balık kraker,renkli draje,patlamış mısır ve çikolatalı draje bulunmaktadır. 50 cm boyundadır. Mutluluğun paylaştıkça çoğaldı..
  199,00TL
 • NOEL BABA KAHVE SETİ
  Bir fincan kahve ile başlatın yepyeni bir yıla.. Tüm yılı sıcacık,huzur içinde geçsin dilekleriniz ile..19*19 cm kutuda 1 adet draje yılbaşı şişesi 1 adet türk kahvesi şişesi Ve noel babalı fincan seti Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan Şeker Ağacı ekibi olarak sevincinizi payl..
  119,00TL
 • NOEL BABA ŞAPKASI
  Noel Baba neler getirmiş neler… Şapkanın içinde 2 marshmallow şeker Kardan adam sosyete şekeri 2 özel noel baba kartlı baston şeker 1 adet tüp çokokrem Noel Baba şeker kavanozu 1 adet bonibon yılbaşı şişesi 1 adet noel baba ağaç süsü Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inan..
  149,00TL

Tanışalım

Büyüyünce ne olmak istiyorsun sorusuna 'pastacı' olacagim diye cevap vermedik hic..

Ne var ki 2000 yılında girdiğimiz pastane sektöründe günümüz duayenlerinin yanında öğrendik mesleği...

Yıllar sonra öğrendiğimiz isteyince herkes, her şeyi başarabilir... Fakat güzel yapmaktan, öğrenmekten daha önemlisi vicdani ahlak, hijyen ve gerçek manada müşteri memnuniyeti... Esas bunlar bir aradaysa siz başarılı olursunuz...

Biz de bu öğrendiklerimizle 2008 yılından itibaren kendi yolumuza devam ettik... Evimizin mutfağında neyi kullanmaya özen gösterdiysek, siz müşterilerimize ürünlerimizi hazırlarken de onları kullandık. Helal gıda sertifikası olmasına önem verdik.

Mutfak şefimiz Arzu ULUTÜRK farklı pastanelerin pasta şefliğini yapmış, Mutfak Sanatları Akademisi eğitmenlerindendir.

Tek öğrenemediğimiz başarı mı mutluluğu, mutluluk mu başarıyı getirir... Gelin birlikte tatlılarımızı yerken bunu da birlikte çözelim.

İletişim