2018 Yılbaşı Teması

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • KÜÇÜK NOEL BABA ŞEKER KAVANOZU
  Noel Babanın mini mini draje şekerleri küçük bir hediye sizden sevdiklerinize.. 17 cm boyutunda. Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan Şeker Ağacı ekibi olarak sevincinizi paylaşmak ve keyfinizi artırmak için şimdi daha da yakınız. Online mağazamızdan dilediğiniz ürünlerimizi sipariş vereb..
  44,00TL
 • MASKELİ YILBAŞI BALOSU
  Şık ve egzotik bir yılbaşı hediye kutusu.. 22*22 cm siyah kutunun içinde Mor yılbaşı çiçeği Küçük yılbaşı çam ağacı Altın kızak 300 gr altın kalp çikolata 1 adet mor maske Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan Şeker Ağacı ekibi olarak sevincinizi paylaşmak ve keyfinizi artır..
  149,00TL
 • MİNİ MİNİ YILBAŞI ŞEKER AĞAÇLARI
  Yılbaşı konsepti ile hazırlanmış şeker ağaçları,yaklaşık 20 cm boyutunda üstünde 20-25 adet topik şeker bulunmaktadır. Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan Şeker Ağacı ekibi olarak sevincinizi paylaşmak ve keyfinizi artırmak için şimdi daha da yakınız. Online mağazamızdan dilediğiniz ürünler..
  25,00TL
 • MUTLULUKLA GELSİN YENİYIL AHŞAP KASA
  Bu kasa bana gelsin derdim..resmen içinde mutluluk barındırıyor.Şirin,sıcacık…. 12*25 cm boyundaki kasa içinde 1 adet kış çayı kardan adam kavanozu 1 adet kardan adamlı baston şeker 1 adet altın yılbaşı ağacı 1 adet roche çikolata 1 adet kurabiye kutusu 1 adet kardan adamlı finc..
  189,00TL
 • NOEL AMCANIN KUTUSU
  20*20 Lik Özel Tasarlanmış Kutu İçinde 100 Gr Kırmızı,Yeşil Çikolatalı Draje 1 Paket Roche Çikolata 1 Büyük Boy Kardan Adam Kurabiyesi 1 Adet Kazak Ağaç Süsü Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan Şeker Ağacı ekibi olarak sevincinizi paylaşmak ve keyfinizi artırmak için şimdi daha ..
  129,00TL
 • NOEL BABA HEDİYE KUTUSU
  Yeni bir yıla heyecan ve mutluluk katmak isterseniz,siz de sevdiklerinize bu noel baba kutusundan hediye gönderebilirsiniz. 20*20 cm boyutundaki Noel baba temalı kutu içinde 2 adet şemsiye çikolata 1 adet noel baba ağaç süsü 1 adet noel baba bilekliği 1 adet noel baba kar küresi 1 ..
  179,00TL
 • NOEL BABA İKRAM BUKETİ
  Yılbaşı masanızın ortasında hem görsel bir şölen,hem de ikramlığınız olabilecek orijinal bir yılbaşı buketi.. Yapay kırmızı çiçeklerin ortasında 50 şer gram kuruyemiş,balık kraker,renkli draje,patlamış mısır ve çikolatalı draje bulunmaktadır. 50 cm boyundadır. Mutluluğun paylaştıkça çoğaldı..
  199,00TL
 • NOEL BABA KAHVE SETİ
  Bir fincan kahve ile başlatın yepyeni bir yıla.. Tüm yılı sıcacık,huzur içinde geçsin dilekleriniz ile..19*19 cm kutuda 1 adet draje yılbaşı şişesi 1 adet türk kahvesi şişesi Ve noel babalı fincan seti Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan Şeker Ağacı ekibi olarak sevincinizi payl..
  119,00TL
 • NOEL BABA ŞAPKASI
  Noel Baba neler getirmiş neler… Şapkanın içinde 2 marshmallow şeker Kardan adam sosyete şekeri 2 özel noel baba kartlı baston şeker 1 adet tüp çokokrem Noel Baba şeker kavanozu 1 adet bonibon yılbaşı şişesi 1 adet noel baba ağaç süsü Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inan..
  149,00TL
 • NOEL BABALI HEDİYE DOLU NOEL ÇORABI
  Sürprizlerle dolu çorabın içinde çeşit çeşit kutular.. Kutuların içinde Yılbaşı Kurabiyesi 4 adet makaron Draje kutusu Yılbaşı temalı madlen çikolatalar Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan Şeker Ağacı ekibi olarak sevincinizi paylaşmak ve keyfinizi artırmak için şimdi daha da..
  129,00TL
 • NOEL KIYAFETLİ YILBAŞI KUTUSU
  Sıcacık bir kutu, Keyifli dakikalar geçirmeniz için 32 cm boyutundaki kutu özel tasarlanmıştır.Üstünde eğlenceli Yılbaşı kıyafetleri askılarla asılmıştır. İçinde 1 adet kırmızı mum(Boyner) 1 şişe kahve 1 adet kahve fincanı Karışık çay poşetleri 1 adet gümüş kızak 2 adet yı..
  149,00TL
 • YILBAŞI ATIŞTIRMASI
  5 li kuruyemiş seti…Gideceğiniz yere yada göndereceğiniz kişiye afiyet olsun… 100 gr kuru dut 100 gr kuyu kayısı 100 gr ceviz 100 gr kuru üzüm 100 gr kuru incir Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan Şeker Ağacı ekibi olarak sevincinizi paylaşmak ve keyfinizi artırmak için şimdi..
  109,00TL
 • YILBAŞI KONSEPT KOLONYA ŞİŞELERİ
  Şeker Ağacı'nın en çok tercih edilen ürünlerinden biri karşınızda! Konsept kolonya şişeleri farklı renklerde, farklı esanslarla, kişiye özel etiketlerle hazırlanır..  Masallardan çıkmışçasına heyecan verici doğum günü kutlamalarınız için konsept parti, butik pasta, butik kurabiye, cupca..
  35,00TL
 • YILBAŞI KURABİYE EVİ
  Yeni Yılın en lezzetli hali! Yeni Yıl özel temasıyla hazırlanmış her biri aşkla dolu Yılbaşı Kurabiyelerimiz siz ve en sevdiğiniz için..  Gıngerbreadhouse... Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan Şeker Ağacı ekibi olarak sevincinizi paylaşmak ve keyfinizi artırmak için şimdi..
  120,00TL
 • YILBAŞI KURABİYELİ KAFESLER
  Şeker Ağacı'nın en çok tercih edilen ürünlerinden biri karşınızda! Kutlama masalarınızın en şık parçası olmaya aday! Kafeslerin içinde içinde  mini kurabiyeler bulunmaktadır. Masallardan çıkmışçasına heyecan verici doğum günü kutlamalarınız için konsept parti, butik pasta, butik ku..
  16,00TL
 • YILBAŞI POSTASI
  Bu sene yılbaşı tebrik kartlarınızı biz gönderelim. 20 cm boyundaki yılbaşı posta kutusunun içinde 3 adet yılbaşı tebrik kartı kurabiyeleri 1 paket çikolatalı draje Ve yılbaşı temalı madlen çikolata 5 adet Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan Şeker Ağacı ekibi olarak sevincinizi ..
  99,00TL
 • YILBAŞI SOKAK LAMBASI
  30 cm boyunda sokak lambası görüntüsündeki mumluğun içinde 6 adet mini yılbaşı kurabiyesi ve para çikolatalar bulunmaktadır. Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan Şeker Ağacı ekibi olarak sevincinizi paylaşmak ve keyfinizi artırmak için şimdi daha da yakınız. Online mağazamızdan dilediğini..
  99,00TL
 • YILBAŞI TOPU
  Top içinde eğlenceli yılbaşı şekerleri,çikolatası,parmak şekerler… İçi eğlence dolu… Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan Şeker Ağacı ekibi olarak sevincinizi paylaşmak ve keyfinizi artırmak için şimdi daha da yakınız. Online mağazamızdan dilediğiniz ürünlerimizi sipariş verebilir, kişise..
  69,00TL

Tanışalım

Büyüyünce ne olmak istiyorsun sorusuna 'pastacı' olacagim diye cevap vermedik hic..

Ne var ki 2000 yılında girdiğimiz pastane sektöründe günümüz duayenlerinin yanında öğrendik mesleği...

Yıllar sonra öğrendiğimiz isteyince herkes, her şeyi başarabilir... Fakat güzel yapmaktan, öğrenmekten daha önemlisi vicdani ahlak, hijyen ve gerçek manada müşteri memnuniyeti... Esas bunlar bir aradaysa siz başarılı olursunuz...

Biz de bu öğrendiklerimizle 2008 yılından itibaren kendi yolumuza devam ettik... Evimizin mutfağında neyi kullanmaya özen gösterdiysek, siz müşterilerimize ürünlerimizi hazırlarken de onları kullandık. Helal gıda sertifikası olmasına önem verdik.

Mutfak şefimiz Arzu ULUTÜRK farklı pastanelerin pasta şefliğini yapmış, Mutfak Sanatları Akademisi eğitmenlerindendir.

Tek öğrenemediğimiz başarı mı mutluluğu, mutluluk mu başarıyı getirir... Gelin birlikte tatlılarımızı yerken bunu da birlikte çözelim.

İletişim