Özel Temalar

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • PARLAYAN KADEHLER
  22*10 cm lik şık bir siyah kutu ile yeni yıl şerefine… Yeni Yıl size bol şans ve mutluluk getirsin. Kutu içinde 2 adet karanlıkta parlayan kadeh ve 250 gr çikolata bulunmaktadır. Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan Şeker Ağacı ekibi olarak sevincinizi paylaşmak ve keyfinizi artırmak i..
  79,00TL
 • 2019 YILBAŞI SEPETİ
  Koca bir sepet Yeni yıl hediyesi… Sepet içinde 1 adet yeşil çam ağacı 1 kardan adam kuruyemiş kutusu 3 adet yılbaşı kurabiyesi 1 adet yıldızlı masa süsü 1 adet noel çorabı kapı süsü Kardan Adam fincanı Kardan adam draje kavanozu 1 adet kış çayı Mutluluğun paylaştıkça ço..
  349,00TL
 • ALTIN KIZAK
  Noel babanın hediyelerini dağıttığı altın kızak…Mutlaka size de uğrayacaktır. 1 adet led mum 1 kese çikolatalı draje 1 paket tarçın 1 paket odun parçaları 1 yeşil yılbaşı ağacı 3 lü kahve kiti (lokum,kahve,draje) Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan Şeker Ağacı ekibi olarak..
  269,00TL
 • AŞK KURABİYE KOVASI
  Aşkın en lezzetli hali! Sevgiliye özel temasıyla hazırlanmış her biri aşkla dolu Aşk Kurabiyelerimiz siz ve en sevdiğiniz için.. Aşkla tasarlanmış kurabiye kovamızda 10 adet kurabiyelerimizle ona aşkınızı en leziz haliyle ifade edin!  Masallardan çıkmışçasına heyecan veri..
  135,00TL
 • AŞK SOSYETE ŞEKERLERİ
  Aşkınız şekerlere vurmuş..Aşk sosyete şekerleri setinde 25 adet sosyete şekeri bulunmaktadır. Masallardan çıkmışçasına heyecan verici doğum günü kutlamalarınız için konsept parti, butik pasta, butik kurabiye, cupcake, özel hediyelikler, şeker büfesi seçenekleri ve mekan süsleme hizmetleri ile en&..
  100,00TL
 • AŞKIM AŞKIM SET
  Aşkın en lezzetli hali! Sevgiliye özel temasıyla hazırlanmış her biri aşkla dolu Aşk Kurabiyelerimiz siz ve en sevdiğiniz için.. Aşkla tasarlanmış 20li Kurabiye Seti ile ona aşkınızı en leziz haliyle ifade edin!  Masallardan çıkmışçasına heyecan verici doğum günü kutlamalarını..
  150,00TL
 • ÇİKOLATALI HANEDAN KOLONYA ŞİŞELERİ
  Şeker Ağacı'nın en çok tercih edilen ürünlerinden biri karşınızda! Konsept kolonya şişeleri farklı renklerde, farklı esanslarla, kişiye özel etiketlerle hazırlanır..  Masallardan çıkmışçasına heyecan verici doğum günü kutlamalarınız için konsept parti, butik pasta, butik kurabiye, cupca..
  25,00TL
 • CİVCİVLİ KAFESLER
  Şeker Ağacı'nın en çok tercih edilen ürünlerinden biri karşınızda! Kutlama masalarınızın en şık parçası olmaya aday! Kafeslerin içinde içinde mini şekerler veya mini kurabiyeler bulunmaktadır. Masallardan çıkmışçasına heyecan verici doğum günü kutlamalarınız için konsept parti, butik pa..
  18,00TL
 • DİŞİM ÇIKTI ŞEKER KOVALARI
  Şeker Ağacı'nın en çok tercih edilen bebek şekerleri karşınızda! Aşırı sevimli "Dişim Çıktı bebek şekerleri"miz farklı renklerde, minik kovalarda hazırlanmaktadır. Şeker kovalarında minik yumuşak şekerler bulunmaktadır.  Masallardan çıkmışçasına heyecan verici doğum günü kutlamalar..
  10,00TL
 • FROZEN YILBAŞI SEPETİ
  Kızlara mutlu edecek en güzel yılbaşı hediyesi… Frozen sepet içinde 1 adet frozen deodorant 1 adet mor yılbaşı ağacı 1 adet baston şeker 1 adet şeker makinası 4 adet frozen yılbaşı temalı kurabiye 4 adet frozen çikolata Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan Şeker Ağacı ek..
  189,00TL
 • GEYİKLİ NEW YEAR KUTUSU
  17*21 cm büyüklüğündeki geyikli kutu içinde 4 mini yılbaşı kurabiyesi 2 adet parmak yılbaşı şekeri 3 adet yılbaşı çikolatası 1 adet geyikli bileklik 1 adet geyik yılbaşı süsü 1 adet kardan adam şekerleri Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan Şeker Ağacı ekibi olarak sevincin..
  89,00TL
 • HANEDAN KOLONYA ŞİŞELERİ
  Şeker Ağacı'nın en çok tercih edilen ürünlerinden biri karşınızda! Konsept kolonya şişeleri farklı renklerde, farklı esanslarla, kişiye özel etiketlerle hazırlanır..  Masallardan çıkmışçasına heyecan verici doğum günü kutlamalarınız için konsept parti, butik pasta, butik kurabiye, cupca..
  25,00TL
 • HAYAT ARKADAŞIM KURABİYE SETİ
  Aşkın en lezzetli hali! Sevgiliye özel temasıyla hazırlanmış her biri aşkla dolu 20 li kurabiye seti siz ve en sevdiğiniz için.. Aşkla tasarlanmış kurabiyelerimizle ona aşkınızı en leziz haliyle ifade edin!  Masallardan çıkmışçasına heyecan verici doğum günü kutlamal..
  150,00TL
 • İKİZ YILBAŞI KUTUSU
  İki adet kutu yanyana…birbirinden ayıramayacağınız kişilere göndermek için şirin bir hediye Kutuların içinde 100 gr renkli sakız 100 gr draje 50 gr marshmallow Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan Şeker Ağacı ekibi olarak sevincinizi paylaşmak ve keyfinizi artırmak için şimdi dah..
  89,00TL
 • KALBİM SENİN KURABİYE SETİ
  Aşkın en lezzetli hali! Sevgiliye özel temasıyla hazırlanmış her biri aşkla dolu Aşk Kurabiyelerimiz siz ve en sevdiğiniz için.. Aşkla tasarlanmış kurabiye kovamızda 5 adet kurabiyelerimizle ona aşkınızı en leziz haliyle ifade edin!  Masallardan çıkmışçasına heyecan veric..
  69,00TL
 • KALP ISITAN SEPET
  Sepet içinde 1 adet geyikli mum(Boyner) 1 adet yıldız taşıyan kız biblo(Boyner) 1 adet 3 lü mutfak havlusu (Boyner) 1 adet altın yıldız mumluk(Boyner) 1 paket roche çikolata 1 adet mini çelenk ağaç süsü 1 kavanoz kış çayı Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan Şeker Ağacı ..
  269,00TL
 • KAR YILDIZLARI KAHVE KEYFİ KUTUSU
  12*12 cm boyutundaki kutu içinde 4 cici şişe…kutuyu açtığı anda keyif çıkacak içinden.. 1 adet kahve şişesi 1 adet mini marshmallow şişesi 1 adet çikolatalı draje şişesi 1 adet lokum şişesi Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan Şeker Ağacı ekibi olarak sevincinizi paylaşmak ve ..
  79,00TL
 • KARDAN ADAM HEDİYE SETİ
  Kardan Adam,dışarıdaki buz gibi havanın içimize işleyen sıcaklığıdır.Küçüklüğümüz,anılarımız hep o kardan adamdadır.Bu sıcaklığı siz de sevdiklerinize bu yılbaşı hediye edebilirsiniz. Beyaz yılbaşı sepetinin içinde 1 adet şeker şişesi 1 adet kardan adam yılbaşı peçetesi 1 adet kardan ada..
  220,00TL

Tanışalım

Büyüyünce ne olmak istiyorsun sorusuna 'pastacı' olacagim diye cevap vermedik hic..

Ne var ki 2000 yılında girdiğimiz pastane sektöründe günümüz duayenlerinin yanında öğrendik mesleği...

Yıllar sonra öğrendiğimiz isteyince herkes, her şeyi başarabilir... Fakat güzel yapmaktan, öğrenmekten daha önemlisi vicdani ahlak, hijyen ve gerçek manada müşteri memnuniyeti... Esas bunlar bir aradaysa siz başarılı olursunuz...

Biz de bu öğrendiklerimizle 2008 yılından itibaren kendi yolumuza devam ettik... Evimizin mutfağında neyi kullanmaya özen gösterdiysek, siz müşterilerimize ürünlerimizi hazırlarken de onları kullandık. Helal gıda sertifikası olmasına önem verdik.

Mutfak şefimiz Arzu ULUTÜRK farklı pastanelerin pasta şefliğini yapmış, Mutfak Sanatları Akademisi eğitmenlerindendir.

Tek öğrenemediğimiz başarı mı mutluluğu, mutluluk mu başarıyı getirir... Gelin birlikte tatlılarımızı yerken bunu da birlikte çözelim.

İletişim